Uitbreiding lessen vanaf donderdag 4 juni

Voorbeeld

Vanaf donderdag bieden we meer lessen aan!

De volgende lessen zijn nieuw:

  • Jumping fitness 
  • Pilates
  • Zumba
  • 1 op 1 training (individueel)
  • Yoga

Alle OHC leden ontvangen binnenkort een e-mail om online in te schrijven.

Ben je geen OHC-lid, maar wil je wel deelnemen aan de groepslessen?
Stuur een e-mail om te registreren: amsterdamzo@optisporthealthclub.nl
Vermeld hierbij je naam, telefoonnummer en e-mailadres. 
Geldende tarieven: 
Losse les:  € 10,-  
12-rittenkaart:  € 85,- 

 

Belangrijke voorwaarden:

✅ Neem een gevulde bidon mee

✅ Neem bij voorkeur een eigen matje mee. Heb je deze niet dan kun je er 1 lenen. Een handdoek is verplicht!

✅ Maximaal 15 deelnemers per les.

✅ We houden 1,5 meter afstand

⛔ Kleedruimten en toiletten zijn gesloten

 

Houd je e-mail in de gaten voor meer informatie.

Tot Snel!

 

Het volledige rooster:

MAANDAG


09.30 – 10.15


JUMPINGFITNESS (Karem)


10.30 – 11.15        


PILATES ( Petra)


11.15 – 12.00


ZUMBA (Petra)


17.00 – 17.45


1 OP 1 met Susan


18.00 – 18.45


1 OP 1 met Susan


18.00 – 18.45


ZUMBA ( Andy)


19.00 – 19.45


POWER ( Susan)


19.15 – 20.00


AQUAVARIA ( Andy)


20.00 – 20.45


CIRCUIT (Sebastian)

 

DINSDAG


09.00 – 09.45


1 OP 1 met Mitchell


09.45 – 10.30


YIN YOGA ( Mitchell)


10.00 – 11.00


AQUAVITAAL ( Michel)


10.45 – 11.30


CORE ( Mitchell)


11.45 – 12.30


1 OP 1 met Mitchell


16.45 – 17.30


1 OP 1 met Alex


17.45 – 18.30


JUMPINGFITNESS (Karem)


18.45 – 19.30


HIIT ( ALEX)


19.45 – 20.30


CORE ( ALEX)


20.45 – 21.30


1 op 1 met Alex

 

WOENSDAG


08.00 – 08.45


1 OP 1 met Sander


09.00 – 09.45


CORE + BBB ( Sander)


10.15 – 11.00


50 Fit ( Sander)


11.15 – 12.00


1 OP 1 met Sander


12:30 – 13.15


1 OP 1 met Sander


13.15 -  14.00


1 OP 1 met Sander


14.15 – 15.00


1 OP 1 met Sander


17.30 – 18.15


BBB ( Susan)


18.30 – 19.15


1 OP 1 met Susan


19.15 – 20.00


1 OP 1 met Susan


19.30 – 20.15


PILATES ( Petra)


20.15 – 21.00


ZUMBA ( Petra)

 

 

 

 

DONDERDAG


09.00 – 09.45


1 OP 1 met Susan


10.00 – 10.45


ZUMBA ( Zulima)


10.00 – 10.45


BOOTCAMP (Susan)


11.00 – 11.45


PILATES (Paul)


11.00 – 11.45


1 OP 1 met Susan


11.45 – 12.30


1 OP 1 met Susan


11.45 – 12.30


YOGA ( Paul)


18.00 – 18.45


JUMPINGFITNESS (Karem)


18.00 – 18.45


1 OP 1 met Mitchell


19.00 – 19.45


CIRCUIT (Mitchell)


19.15 – 20.00


AQUAVARIA ( Angela)


20.00 – 20.45


POWER (Mitchell)

 

VRIJDAG


08.30 – 09.15


1 OP 1 met Mitchell


09.30 – 10.15


YIN YOGA ( Mitchell)


10.30 – 11.15


CORE (Mitchell)


11.30 – 12.15


1 OP 1 met Mitchell


17.30 – 18.15


1 OP 1 met Susan


18.30 – 19.15


POWER (Susan)


19.30 – 20.15


BBB ( Susan)

 

ZATERDAG


09.00 – 09.45


1 OP 1 met Mitchell


10.00 – 10.45


POWER (Sebastian)


10.00 -  10.45


1 OP 1 met Mitchell


10.45 – 11.30


1 OP 1 met Mitchell


11.00 – 11.45


BOOTCAMP (Sebastian)


11.45 – 12.30


1 OP 1 met Mitchell


12.00 – 12.45


CIRCUIT (Sebastian)

 

ZONDAG


09.00 – 09.45      


1 OP 1 met Susan


10.00 – 10.45


CORE (Susan)


11.00 – 11.45


BOOTCAMP (Susan)


12.00 -  12.45       


1 OP 1 met Susan


12.00 – 12.45


CIRCUIT (Sebastian)